STOLAR, 6 stycken,bambu och rotting, Stübert Collection, Danmark.

4391307. STOLAR, 6 stycken,bambu och rotting, Stübert Collection, Danmark.

ca 44 x 46 cm,108 cm hög
sitthöjd 46 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 44 x 46 cm,108 cm hög
sitthöjd 46 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 208