BRÄNNVINSSKÅP, allmoge, daterad 1836.

4391281. BRÄNNVINSSKÅP, allmoge, daterad 1836.

Dold låda.
50x26cm, höjd 55cm.

Bruks -/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dold låda.
50x26cm, höjd 55cm.

Bruks -/åldersslitage.

Antal besök: 548