AGUSTÍN SALINAS. Torero spelar gitarr.

4391258. AGUSTÍN SALINAS. Torero spelar gitarr.

Olja på duk
Signerad
42x29 cm.

Vintage ram i gyllene trä och stuckatur. Duken är i ägarens hus i Barcelona. Vid försäljning ska köparen hämta den direkt från golvet där den ligger.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
42x29 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Fuera de las instalaciones de Balclis
Antal besök: 230