BAR/SERVERINGSVAGN, på hjul.

BAR/SERVERINGSVAGN, på hjul.
4391170. BAR/SERVERINGSVAGN, på hjul.

Höjd ca 70 cm
Bredd ca 69 cm
Djup ca 44 cm.

repor, nött, använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70 cm
Bredd ca 69 cm
Djup ca 44 cm.

repor, nött, använt slitage.

Antal besök: 288