YTTERFODER, glaserat lergods, 1900-tal.

4391113. YTTERFODER, glaserat lergods, 1900-tal.

Höjd ca 21, 46x25 cm.

Nagg och glasyr bortfall förekommer, botten med längstgående fåra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21, 46x25 cm.

Antal besök: 338