URBAN EKSTROM. Litografi.

URBAN EKSTROM. Litografi.
4391061. URBAN EKSTROM. Litografi.

Tria (föreställer Olle Hamngren), sihnerad, daterad 1981,
32x24 cm,
52x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x24 cm,
52x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 105