PALLE NIELSEN. Träsnitt.

PALLE NIELSEN. Träsnitt.
4391058. PALLE NIELSEN. Träsnitt.

Figurscen, monogramsignerad och daterad -79.
Innermått 19,5x18,5 cm.
Tavelramen 40,5x50,5 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått 19,5x18,5 cm.
Tavelramen 40,5x50,5 cm.

Mindre ytsslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 298