EVY LÅÅS. Färglitografi.

EVY LÅÅS. Färglitografi.
4391054. EVY LÅÅS. Färglitografi.

Fönster motiv, signerad, numrerat 250/360.
39x50 cm
52x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Evy Låås (1923–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

39x50 cm
52x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Evy Låås (1923–1999)

Antal besök: 173