OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4391044. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

Varbergs fästning. Signerad E. Jacobsson och daterad 1947.
59x87 cm
72x100 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x87 cm
72x100 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 200