KUBBSTOL, furu, 1900-tal.

KUBBSTOL, furu, 1900-tal.
4391023. KUBBSTOL, furu, 1900-tal.

Kubbstol av furu med förvaringsutrymme i sitsen.

Höjd ca 85 cm, diameter ca 55 cm, sitthöjd ca 42 cm, 55 cm djup.

Bruksskick, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, repor, märken.

Antal besök: 154