SUPBÄGARE, TVÅ STYCKEN, BORGILA.

4391002. SUPBÄGARE, TVÅ STYCKEN, BORGILA.

Sterlingsilver, stämplade Stockholm höjd 42 mm, vikt 99 gram.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 278