LEKSAKSBILAR, 2 st, Tekno och Schabak Modell, 1900-tal.

439099. LEKSAKSBILAR, 2 st, Tekno och Schabak Modell, 1900-tal.

Tekno Volvo 1800, cremefärgad. Längd ca 9,5 cm. Schabak Modell Volkswagen Jetta, metallicblå. I originalförpackning. Längd ca 10 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 612