SLAGBORD, Ercol, England.

SLAGBORD, Ercol, England.
4390942. SLAGBORD, Ercol, England.

Etikettmärkt. Enkelgrindar.

Längd ca 128 cm. Bredd ca 22 cm. Två slag a 60 cm. Höjd ca 71 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt. Enkelgrindar.

Antal besök: 386