Axel Christensen, ACO möbler, skänk/highboard.

4390919. Axel Christensen, ACO möbler, skänk/highboard.

Danmark, 1960-tal. Teakfanérytor, ben i massivt trä. Fyra skjutdörrar.

HxBxD: 119x200x47.5cm.

Tecken på ålder och användning, repor på platser, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

HxBxD: 119x200x47.5cm.

Antal besök: 384