KÖPMANSDISK, furu, 18/1900-tal.

4390872. KÖPMANSDISK, furu, 18/1900-tal.

Köpmansdisk, bemålad furu med åtta lådor, senare inredda
Längd 287, bredd 59, höjd 82 cm.

Träbortfall, glipor, sprickor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 485