STOKKE, ERGONOMISK STOL.

STOKKE, ERGONOMISK STOL.
4390826. STOKKE, ERGONOMISK STOL.

Fanerad med bok och klädd med blått konstläder, etikettmärkt "STOCKE", höjd 54, bredd 48 och längd 82 cm.

bruksslitage, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 527