SKÄNK, VALNÖT, 1900-TALETS MITT.

4390794. SKÄNK, VALNÖT, 1900-TALETS MITT.

Övre delen med dryckesskåp interiör och glashylla med alla tre dörrar som öppnas på ett drag, monterade tre lådor och ett par dörrar nedan, 130cm bred, 109cm hög, 46cm djup.

Vissa ytmärken och repor, normalt slitage, fast allmänt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 247