TV-TERMOS, AB Termoverken, Jönköping, 1950/60-tal.

4390767. TV-TERMOS, AB Termoverken, Jönköping, 1950/60-tal.

Höjd 23 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 252