DOCKHUS, med tillbehör, Lundby.

4390750. DOCKHUS, med tillbehör, Lundby.

Tudelat. Med dockor och inredning.

Bredd ca 70 cm. Djup ca 26,5 cm. Höjd ca 63 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 699