BORDSLAMPA, ZENITH, 1920-TAL.

BORDSLAMPA, ZENITH, 1920-TAL.
4390690. BORDSLAMPA, ZENITH, 1920-TAL.

Mörkpatinerad metall. Vridbar skärm.
Botten märkt LXXV.
Höjd 32cm.

Bruks- och ytslitage. Ej testad, härom lämnas ingen funktionsgaranti. Skärm med fläck. Arm något skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Botten märkt LXXV.
Höjd 32cm.

Antal besök: 244