BÄGARE, silver, troligen 1700-talets mitt.

439064. BÄGARE, silver, troligen 1700-talets mitt.

Förgylld insida. Med gravyr. Ostämplad. Höjd 9 cm.

Proviniens: Familjen Ehrensvärd.

Åldersrelaterat slitage. Mindre bucklor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 498