ARKIVSKÅP, plåt, 1900-tal.

439061. ARKIVSKÅP, plåt, 1900-tal.

Gråvit lackad plåt. Fyra lådor. Längd 41, bredd 62, höjd 132 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor, Buckla på en låda samt en gavel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 626