A RADO TITAN ARMBANDSUR.

A RADO TITAN ARMBANDSUR.
4390553. A RADO TITAN ARMBANDSUR.

Den grå urtavlan med rundmarkörer och datumbländare vid klockan 6, med signerad kristall, på ett titanarmband, fodralet 32,5 mm diameter, inrymt i original inre och yttre lådor med pappersarbete.

Den högra sidan av den ovala klockboxen är lossad, klockan fungerar inte, vissa repor och märken på ytan.

Tema

Luxury Goods to include Rolex Watches & Hermès Scarves

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 391