4390553. A RADO TITAN ARMBANDSUR.
Den grå urtavlan med rundmarkörer och datumbländare vid klockan 6, med signerad kristall, på ett titanarmband, fodralet 32,5 mm diameter, inrymt i original inre och yttre lådor med pappersarbete.
Den högra sidan av den ovala klockboxen är lossad, klockan fungerar inte, vissa repor och märken på ytan.