OKTAGONAL DOSA. Silver, vikt ca 108 gram.

4390481. OKTAGONAL DOSA. Silver, vikt ca 108 gram.

Ostämplat silver.
Höjd ca 4 cm
Ca 6,5x6,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ostämplat silver.
Höjd ca 4 cm
Ca 6,5x6,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 501