SYBORD, intarsiadekor, 1930-tal.

4390476. SYBORD, intarsiadekor, 1930-tal.

Ca 65 x 64 cm. Höjd ca 64 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Skador. Hjul löst och gummi torkat. Källarlukt.
Lösa hjulet ligger i lådan.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 65 x 64 cm. Höjd ca 64 cm.

Lösa hjulet ligger i lådan.

Nycklar saknas.

Antal besök: 236