REMMARE, 9 st. Glas, 1900-tal.

4390409. REMMARE, 9 st. Glas, 1900-tal.

Remmare med etsad dekor av vindruvor
Övre diameter 6,5, höjd 19,5 cm.

Smärre slitage, ett av glasen snarlikt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 353