SATSBORD, 3 delar, ek, 1900-tal.

4390399. SATSBORD, 3 delar, ek, 1900-tal.

Satsbord i tre delar
Huvudbor med längd 60, bredd 49, höjd 51 cm.

Märken och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Satsbord i tre delar

Märken och repor förekommer.

Antal besök: 234