HORST JANSSEN (1929-1995). Ergo bli inte trött, Michi.
4390330. HORST JANSSEN (1929-1995). Ergo bli inte trött, Michi.
Horst Janssen (1929-1995), Ergo nich müde werden, Michi, etsning, 1980, signerad, daterad och dedikerad, även daterad och titeln på plattan, ca. 20,5 x 28,5 cm inramad bakom glas, med ram ca. 40,5 x 47 cm.