SYBORD, teak & canvas, 1900-tal.

4390327. SYBORD, teak & canvas, 1900-tal.

Sybord med inredd låda samt korg i canvas
Längd 67, bredd 45, höjd 46 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Adress

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
Möbelgång liten
Antal besök: 196