SOFFA, Chesterfield-modell,1900-tal.

4390260. SOFFA, Chesterfield-modell,1900-tal.

Tresits. Klädd i läder. Pikerad. Lös plymåer i sitts.

Bredd ca 185 cm. Rygghöjd ca 72 cm. Sitthöjd ca 41 cm. Sittdjup ca 57 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Smärre nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 753