RULLKLAFFSEKRETÄR, olika träslag, 1900-talets andra hälft.

439025. RULLKLAFFSEKRETÄR, olika träslag, 1900-talets andra hälft.

Höjd 98 cm
Bredd 90 cm
Djup 58 cm.

Bruksslitage
Ställvis blekt på ovansida.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm
Bredd 90 cm
Djup 58 cm.

Bruksslitage
Ställvis blekt på ovansida.

Nycklar saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 572