ÅNGMASKIN, plåt, DC, Tyskland.

4390174. ÅNGMASKIN, plåt, DC, Tyskland.

Längd ca 25 cm. Bredd ca 11 cm. Höjd ca 17,5 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 241