SALONGSBORD, 1800-tal.

SALONGSBORD, 1800-tal.
4390070. SALONGSBORD, 1800-tal.

Skiva fanerad med mahogny. Tredelad pelarfot med skuren dekor. Längd ca 99 cm, bredd ca 67 cm, höjd ca 77 cm.

Slitage. Märken. Sprickor. Fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 216