DAVID MARSHALL. Bordstabletter/underlägg, 8 stycken, märkta David Marshall - Disenos Sevilla, Spanien.

4390024. DAVID MARSHALL. Bordstabletter/underlägg, 8 stycken, märkta David Marshall - Disenos Sevilla, Spanien.

Ca 45x33 cm, mässing, tenn.

Repor, märken, ett underlägg saknar undersida, lösa undersidor bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 45x33 cm, mässing, tenn.

Antal besök: 364