PARTI DIVERSE KOPPAR OCH MÄSSING, bland annat våg, käppställ, kaffepanna, 1900-tal.

43899. PARTI DIVERSE KOPPAR OCH MÄSSING, bland annat våg, käppställ, kaffepanna, 1900-tal.

Käppställets höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Käppställets höjd 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 937