STIG (SLAS) CLAESSON. Litografier, 5 st, "Hammarby Boxning", signerade samt numrerade.

4389993. STIG (SLAS) CLAESSON. Litografier, 5 st, "Hammarby Boxning", signerade samt numrerade.

Nummer 22/100,
61 / 100
70/100
30/120
87/120

Ramyttermått ca 33x41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nummer 22/100,
61 / 100
70/100
30/120
87/120

Ramyttermått ca 33x41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 623