BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

4389943. BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 45, diameter 17 cm
Skärm, höjd 28, diameter 29 cm.

Bruksskick, ytslitage, skärm med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45, diameter 17 cm

Antal besök: 123