H. HENRY SHELDON. AKVARELL.

H. HENRY SHELDON. AKVARELL.
4389933. H. HENRY SHELDON. AKVARELL.

H. Henry Sheldon, ram signerad akvarell 'A Hertfordshire Stream', ramstorlek 61cm x 46cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 148