MATTA, Persien, ca 361x273 cm.

4389910. MATTA, Persien, ca 361x273 cm.

Röd botten med medaljing, blå bård. Polykromt floralt mönster med palmettslingor. och hjortar.
Ca 361x273 cm.

Hårt slitage, langetteringen med skador, hål och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 361x273 cm.

Antal besök: 447