OBJEKT, möjligen opiumkudde?, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

43898. OBJEKT, möjligen opiumkudde?, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Polykrom dekor, målad och tryckt. Längd 14, bredd 6, höjd 11,5 cm.

Slitage, repor, kantavslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, kantavslag.

Antal besök: 2 132