TOMAR och JULPYNT, 1900-tal.

TOMAR och JULPYNT, 1900-tal.
4389896. TOMAR och JULPYNT, 1900-tal.

Högsta höjden ca 35 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjden ca 35 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 135