BYRÅ, mahogny, nyrenässans, 1800-talets senare del.

438984. BYRÅ, mahogny, nyrenässans, 1800-talets senare del.

Byrå med fyra lådor och bronserade beslag
Längd 107, bredd 55, höjd 83 cm.

Bruksslitage, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 539