AMIGA CD32 / CDTV. 6 st spel, Commodore, 1990-tal.

4389843. AMIGA CD32 / CDTV. 6 st spel, Commodore, 1990-tal.

1 st Beavers, Amiga CD32
1 st Marvin's Marvellous Adventure, Amiga CD32.
1 st Fly Harder, Amiga CD32.
1 st The big 6, Amiga CD32.
1 st Now that's what I call games, Amiga CD32.
1 st Lemmings, Amiga CDTV.
Mått hela partiet: 14x13x6 cm.

Bruksslitage. 1 spel i fel fodral. Ej fullständigt genomgånget, ej funktionstestat. Ingen funktionsgaranti lämnas. Fodral med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Beavers, Amiga CD32
1 st Fly Harder, Amiga CD32.
1 st The big 6, Amiga CD32.
1 st Lemmings, Amiga CDTV.

Antal besök: 354