KERAMIKFÖREMÅL. 5 st.

KERAMIKFÖREMÅL. 5 st.
4389833. KERAMIKFÖREMÅL. 5 st.

Höjd 6-12 cm, diameter 9-16 cm.

Bruksslitage, skav och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skav och repor.

Antal besök: 142