STEFAN ANDERSSON. "Kenya 2023", fotografi.

4389780. STEFAN ANDERSSON. "Kenya 2023", fotografi.

Signerad och daterad a tergo på bakstycke 2023.bildmått 66x47, rammått 71x51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 160