SKÄNK, 1900-talets början.

SKÄNK, 1900-talets början.
4389771. SKÄNK, 1900-talets början.

Ek. Två dörrar. Utskuren dekor av antikiserande figurer. Längd 160, bredd 54, höjd 74 cm.

Fanérskador, märken, fläckar samt ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 432