SVEPASK, furu, 1900-tal.

SVEPASK, furu, 1900-tal.
4389768. SVEPASK, furu, 1900-tal.

Mått: 10 x 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 10 x 39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 237