SOLSPEGEL, förgyllt trä, 1900-tal.

438974. SOLSPEGEL, förgyllt trä, 1900-tal.

Diameter 28 cm.

Omfattande färgbortfall samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 28 cm.

Antal besök: 666