TAKLAMPA, metall, 1970-tal.

TAKLAMPA, metall, 1970-tal.
438969. TAKLAMPA, metall, 1970-tal.

Mässingsfärgad med orange detaljer.
Diameter ca 30 cm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 30 cm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 550