SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal.

SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal.
4389645. SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal.

Teak, låda samt tidningshylla, draghandtag i mässing, höjd 51, 43x33 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 611